Metaalbewerking volgens de regels van de kunst

Wij beschikken over een uitgebreid machinepark en de nodige installaties om alle metaalsoorten op een perfecte manier te plooien, versnijden of te rollen. Bovendien kan u voor allerlei laswerk bij ons terecht. Geef uw metaalbewerking in Lendelede en omgeving in handen van Ventilo.

Van rolwerk tot laswerk

Elke dag opnieuw staan we klaar om u op een adequate en efficiënte manier verder te helpen. Met metaalbewerking bedoelen we onder andere de volgende diensten, die we perfect in de vingers hebben: rolwerk, plooiwerk, laswerk, plasmasnijden, snij-, plooi- en laswerk en het rollen van platen in verschillende diameters tot 10 millimeter dikte met voorbuiging.

Interessant is dat de nu ook kunnen beschikken over een volledige spuitcabine met drooginstallatie. Onze materialen kunnen volledig gespoten worden in deze nieuwe cabine van 10 meter op 4 meter met verwarming. Dit garandeert u sowieso een uitmuntende kwaliteit, waar u lang van zult kunnen genieten.

U bent meer dan welkom

Zit u nog met vragen, of wil u graag wat meer te weten komen over onze metaalbewerking? Contacteer Vandewalle van Ventilo nv uit Lendelede dan gerust via de contactpagina. Als u dat zou willen, kunnen we eventueel ook een gratis en vrijblijvende offerte voor u opstellen.